Блог Ореста Сулими: Як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину.

як вилікувати від алкоголізму дитину дружину чоловіка рідну людину, головна, про головне в алкоголізмі., методи лікування від алкоголізму Фінансова грамотність
Answear UA

Дане питання цікавить надзвичайно велику частину нашого суспільства. Чому наші рідні зловживають алкоголем та як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину. Таблетки є. Про це й не тільки читайте далі.

КОНЦЕПЦІЯ “ВСЕ ПРОСТО”

Ви здивуєтесь як все просто, за цією концепцією.

На будь-яку ситуацію, коли подивитись як незалежна особа. Маючи переконання, що все просто то постає рішення.

ВИ вирішуєте чи приймати його.

Як перевірити дану концепцію? Це прикол якийсь?

Якщо ВИ шукаєте відповідь на дану тему блогу та дійсно хочете дізнатись як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину, то потрібно дослідити повністю всі тези та перевірити на практиці.

Виконуємо всі вправи за порядком, а не після прочитання статті. Тоді результат буде видно, одразу. Хочеш прокрутити в кінець, то прошу не трать часу тобі не сюди!

ВПРАВА №1:

Примітка: Тільки не беремо до уваги нашого справжнього обраного для лікування, або якщо хочеш вилікуватись сам і читаєш статтю, свою ситуацію не розглядаєш.

Дія 1: Виберіть зі списку своїх друзів, знайомих, особу з постійними проблемами, яка постійно жаліється. Можливо ходить на роботу, яку ненавидить. Можливо постійно винна держава, винен сусід, брат, чоловік, жінка, будь-хто з оточення, або найкраще — винна ВЛАДА, президент.

Дія 2: не переживаючи, що скаже дана особа запиши на листку не менше як 10 будь-яких рішень його ситуації. Наприклад: найти роботу, піти вчитись, послухати і зробити будь-яку річ, просто закрити рот чи перестати курити, пити, вигнати колег, розбити телефон, стерти телефонну книжку або саме краще почати щось робити, хоч малий крок. Бери й роби! Тоді продовжуй читати дальше…

Дія 3: Є можливість, вміння то аналізуєш кожне рішення та підбираєш най краще на твою думку.

Дія 4: Зверни увагу на рішення № 10, або на останнє в списку. Все просто зазвичай останнє чи 10 те рішення найбільш необхідне для змін. Придивіться, скільки кроків ви знаєте. Тепер не спішимо їх втілювати, а…

Примітка: Читаємо дальше та роздумуємо про кожний крок.

Основні причини та напрямки при боротьбі з зеленим змієм.

Якщо Ви думаєте, що кінець та нічого не зміниш, що горбатого могила виправить, що допоможе тільки Бог, або ніхто не допоможе то Ви праві. Якщо ви думаєте, що все в наших руках то ВИ також праві.

Все навкруги це питання віри.

Релігію чи вірування в Бога ми зачіпати не будемо.

На мою думку, Бог допомагає кожному, наскільки він хоче. А побачити на скільки людина хоче допомоги Бога видно по тому, як вона працює в цьому напрямі. Тобто Бог говорив:”Ти зроби, хоча б щось, щоб я міг допомогти”.

Не пам’ятаю де і коли я це чув, але запам’ятав на все життя.

Насправді кінець тільки в нас в середині, це знову ж таки питання віри. Та від кожного окремо залежить результат в цілому. Якщо ТИ чи я дотичний до людини, яка зловживає, то ти чи я можемо почати закручувати лікування та вихід із ситуації.

Вихід є завжди, просто ми його можемо не бачити, або не хочемо бачити.

Класним прикладом є гвинт, його починаєш закручувати, а тоді все ближче і ближче до мети, до повного закручування та зміцнення приладу, так і при лікуванні від алкоголізму, починаєш закручувати, робити перші кроки й тоді все ближче і ближче до мети, до кардинальних змін в житті.

Досліджуючи дане питання я виділив такі причини та напрями в яких потрібно працювати:

1. Оточення.

2. Місія в житті.

3. Постійний акцент на проблемах. Негатив.

4. Реклама та агітації суспільства. Міфи про користь.

Оточення. В питанні як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину?

Зверніть увагу, що особа, яка хоче випити шукає співрозмовника, компанію, колегу, того хто розділить з ним трапезу. Не шукати нікого, щоб випити, це найвища стадія алкоголізму.

Буває коли людина не знайшла с ким випити то лишає цю ідею. Хоч і невеликий відсоток.

Тому забрати чи розбити телефон, видалити телефонну книжку не розв’язує питання, але може зменшити кількість можливих друзів до чарки.

Хоча на даний час алкоголь коштує не багато. Проте постійне його вживання б’є по кишені.

Багато людей з негативним мисленням шукають кому передати свої проблеми, а за плящиною це зробити легше. Робимо такий висновок:

Розділяючи горілку із людиною, Ти часто густо забираєш на себе проблеми іншого.

Дані проблеми стають твоїми проблемами, як би ти не обманював себе. Ти втягуєшся, співчуваєш та отримуєш відчуття людини, яка біля тебе.

Мої варіанти та пропозиції розв’язання питання оточення:

 • Сходити на будь-які заходи, які відбуваються в Вашому місті, або поблизу (концерти, фестивалі…)
 • Подивитись як живуть успішні люди, з правильними цінностями, які дійсно досягнули успіху. (Наприклад мої наставники: Тарас Мартинюк — INSTARDNG в Ютуб, Максим Темченко — тренер особистісного розвитку, Іцхак Пінтосевич — розвиток, Юрій Бошніков — створює в онлайні).
 • Почитати книжки (” Пока я не я” Дмитрий Троцкий, Стівен Кові “7 звичок надзвичайно ефективних людей”) чи подивитись документальні ролики (про Арнольда Шварценеггера, Жак Фреско…), фільми про великих людей (Жака Фреско рекомендую, про футболістів, про спортсменів). Практично всі вони починали з самого низу.

Примітка: після кожної події, перегляду фільму, найкраще це книжки, ролику, після ютуб відео, повинно бути обов’язково обговорення таких питань та такому порядку:

1.Що було неправильно на вашу думку в тій чи іншій події? Пропозиції, що можна змінити у своєму житті?Що в Вас схожого?

2. Що було правильно, що саме герой робив правильно, які дії приймав? Які дії та що можна прийняти для себе?

В кожної людини є злети й падіння, а ОТОЧЕННЯ займає провідне місце.

Вправа №2

Дія 1: Не дивитись новини, та не слухати що робиться у світі протягом місця часу.

Дія 2: Не слухати від колег, чи людей навколо про їхні проблеми. Всім говоримо, що я рішаю свої, немає часу, навіть якщо він і є.

Дія 3: Виписати свої проблемні питання та до кожного підібрати по 10 рішень. Навіть, якщо немає рішень пишемо, що саме збрело в голову. Звернути увагу на кожне 10 те рішення.

Дія 4: Виписуємо на кожну проблему виписану в “дії 3” найгірший розвиток подій, який може бути не вирішивши даного питання.

Наприклад: проблема — мене не розуміють… Що може бути найгірше…можна зійти з розуму та відправитись на лікування.

Проблема — немає коштів… Що може бути найгірше… На мою думку, це постійні непорозуміння, це життя в злиднях, голод, холод.

В кожного найгірший розвиток подій індивідуальний та буде по своєму описаний.

Дія 5: Перечитуємо 2-3 рази найгірший розвиток подій на кожну проблему та спалюємо даний листок, де це описано.

Дія 6: Відчуваємо полегшення. Та запам’ятовуємо: все в моїх руках.

Місія в житті

Питання для чого я Живу?

Просто ідеально описує це Піраміда логічних рівнів Роберта Ділтса. Автор нейролінгвістичного програмування.

Переглянути відео Тараса Мартинюка – INSTARDING обов’язково кожному:

Відповідь на питання: Чому Ви маєте те що маєте? Ось в цьому відео. Все простими словами на простому прикладі вантажника.

Поставити цілі та місію в житті здається не просто.

Але це тільки так здається. Якщо Ви ще про це думаєте то вертайтесь до 1 параграфу — концепція “все просто”

Тут по постановках цілей, завдань, плану їх здійснення я звертався до Максима Темченко та його фінансового перезавантаження:

Як вилікувати від алкоголізму дитину чоловіка жінку рідну людину. Курс максима Темченко. Фінансова перезагрузки. Постановка цілей, визначення місії, план реалізації мрій

Так курс платний, а Ви що думали. Ви можете й знайти безкоштовні курси, їх безліч і на українській і російською мовою, і англійською мовою. Проте…

Безкоштовно не працює.

Я перевіряв.

Я проходив і безкоштовні курси різних сучасних коучів, тренерів по розвитку. Однак тільки коли купив курс Темченко на власні збереження, при цьому перебував в кредиті, то по справжньому зрозумів суть та виконав усі вказівки, які змінили мене на краще.

Вправа №3

Примітка: Якщо дію першу, а саме курс пройде людина, яку треба вилікувати то це буде вогонь, супер. Проте, якщо Ви не вірите в успіх, чи сумніваєтесь, то під час курсу, звісно при повній віддачі, гарантовано побачите зміни в собі. Щоб розібратись треба почати чути інших.

Дія 1: Вибрати у світі розвитку та саморозвитку курс по встановленню цілей, місії в житті та подальшого планування. Це і не тільки допомагає отримати перша сходинка, ступінь курсів Максима Темченко фінансова безпека. (Я ж поки для себе пройшов 2 сходинки: фінансова безпека та фінансова стабільність, перебуваючи в стані фінансової небезпеки за класифікацією даного тренера по особистому розвитку, тобто на стан проходження курсу був в кредитах) Вибір за кожним. Є можливість то рекомендую пройти фінансову свободу, що дізнаєтесь щось нове це точно. Тут й оточення прокачається і ще багато чого.

Дія 2: Пробуйте, дійте, необхідно порозмовляти з особою, яка зловживає на рахунок цілей, планів, що б Він чи Вона хотіли зробити, що будуть робити, підтримати їх. Дані розмови про план дій треба проводити щоденно, але не нав’язливо, без сильного напору. Оскільки можна отримати протилежний результат. Все треба робити з відчуттям.

Дія 3: Ніякої агресії при розмові з хворим на алкоголь, а саме ніякої. Ніякого підмахування, ніяких жартів над ними чи їх думками, словами. Тільки підтримка. Звісно з відчуттям, щоб останні не запідозрили Вас в нечистому))))))(Останнє речення жарт) Ми бажаємо тільки добра й чим більше тим краще.

Постійний акцент на проблемах. Негатив.

Як часто люди, що випивають дивляться телевізор, бавляться комп’ютерні ігри, жаліються на когось?

Навіть працюючи Вони постійно не вдоволені. Чому?

Як часто? — постійно. Чому? Бо це їх стиль життя.

Допоки ми не навчимо дану особу своїм прикладом, своїми переконаннями, своїм терпінням, своїм єством.

Як думаєте чого ми маємо навчитись?

 1. Позитиву. Тільки справжні знання й переконання, що можна отримати бажане веде до дій.
 2. Добра і грошей всім вистачить, й взагалі у світі стільки всього цікавого.
 3. Роби хоча б щось і Бог допоможе, а ще краще робити все по плану, рівняючись на успішного позитивного персонажа.
 4. Жаліються на когось тільки невдахи. Можливо Ви думаєте, що це за жорстоко, проте це факт. Я сам іноді такий коли втягую негатив з оточення.
 5. Дивись тільки позитивні фільми та слухай позитивну музику, розмовляй з людьми про хороше й побач, що у світі багато добра.

Як Вам ідеї та судження? Думаєте інакше, або маєте пропозиції? Чекаю в коментріях. Спочатку дочитуємо до кінця! Щоб мати усю картину, якщо вже сюди дійшли.

Тарас Мартинюк (INSTARDING) сказав чудові слова, які я запам’ятав на все життя: Хочеш їсти малину їж малину, хочеш їсти гівно то їж гівно. Ось тут я прирівнюю осіб, які акцентуються на негативі, до осіб які їдять ге…, а говорять що хочуть малину, при цьому її не їдять.

Класно… Так точно… Це побачити та почути треба кожному. Усвідомлять тільки одиниці.

Вправа №4

Дія 1: Не дивимось негативних фільмів, мелодрам, жахів протягом трьох тижнів мінімум.

Дія 2: Відмовтесь на це й же час від негативної музики та й негативу в цілому.

Дія 3: Зверніть увагу! Як ВИ думаєте? Я впевнений, що кількість негативних думок переважає. Спробуйте звертати постійну увагу й перемикатись на концепцію, що все просто й добра вистачить на усіх.

Дія 4: Спробуйте не критикувати нікого в тому числі й себе. Я неодноразово пробував. Два дні. Всього лише два дні не критикуйте. Тільки пішла критика, знову відраховуйте два дні. Це випробування дійсно для сильних духом.

Примітка: Ця вправа надзвичайно складна. Але вона того варта. Якщо Ви взялись серйозно допомогти й хочете твердо знати! Як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину? То в першу чергу зміни мають бути в собі. Така Вона правда.

Реклама та агітації суспільства. Міфи про користь.

А наше суспільство хоче, щоб люди вели здоровий образ життя?

Авжеж хоче.

А наше суспільство працює в цьому напрямку?

Так працює. Постійна реклама горілки та тютюну в ЗМІ. Постійна реклама ліків проти перепою. Чарівні таблетки.

Чарівна таблетка — пузир (пляшка оковитої). Боротьба з каверною водою.

Кожен в житті чув й чує про такі речі змалку. А змагання хто більше вип’є?

Ностальгія… Приємні, позитивні відчуття… Виникають в багатьох людей слухаючи історії про пригоди після алкоголю, пива і т. д. А все тому, що мозок відключається, або працює з перебоями.

Що таке щастя? Проста істина.

Чого ми прагнемо? Звісно — ЩАСТЯ.

В перебоях мозок бачить щастя, не звертаючи увагу на негативні моменти. Тому, якщо Ви щасливі то виглядаєте п’яними.

І правильно спочатку відчути щастя, а тоді поп’яніти від нього. Вибравши легкий шлях людина спочатку отримує кайф, а потім бореться із наслідками.

Щастя — це коли в даний момент ти задоволений всім, що тебе оточує та тим що відбувається навколо.

Як досягти щастя? Радіти з будь-якої дрібниці. Самі щасливі це маленькі діти. Їх нічого не турбує.

Згадайте… В моменті коли Ви відчували щастя було піднесення і неважливо, що навкруги, а важливо що задоволення від подій проникнуло всередину нас.

Так і щасливі наші рідні й знайомі, коли вип’ють, коли відключать мозок. Але тут є головна небезпека для оточення, про яку останні не думають, оскільки не думають про майбутнє.

Горілка є наркотиком

Для людського мозку, навіть в малих дозах — горілка є наркотиками.

Безалкогольне пиво також є дозою для алкоголіка.

Тим хто випиває шматочок крему де додавали в приготуванні алкоголь є дозою.

Ось така правда. Перевірено на практиці. Хочете вірте, хочете ні, але після крему з додаванням алкоголю, коли давно (від місяця часу) не пив отримуєш тягу.

Поради щодо очищення організму. (Вправа №5)

 1. Випивайте 2-3 літри мінеральної води в день протягом тижня часу.
 2. Перший день 20 таблеток за 5 приймань, а тоді ще 3 дні п’ємо по 10 таблеток активованого вугілля в день, що години по 1 шт. (Загальна кількість 50 таблеток)
 3. Повна відмова від алкоголю, безалкогольного пива, квасу та кремів (де додано хоч краплю з піпетки алкоголю) в солодощах, цукерки з алкоголем також. (Категорично заборонено до кінця життя)
 4. Легка їжа, каші протягом тижня часу.
 5. Спортивні навантаження легкої форми. Ранкова зарядка. Пробіжки від 400 метрів і літній душ.
 6. Прочитати мінімум 1 сторінку хорошої книжки в день до кінця життя.

Примітка: останні 2 пункти повинен виконувати кожен живий організм із приставкою людина. Без фанатизму відносно особи яка лікується.

Поради по зменшенню тяги до алкоголю.

Зменшивши огляд телевізійних програм та реклами, коли виключити огляд фільмів з наркоманами та п’яними, особами які п’ють, курять (негативних фільмів) ми залишаємось без агітації.

Виключивши з раціону негативні думки в людей зменшується тяга до випивки.

Тут я рекомендую відео Тараса Мартинюка, де є питання випивки, в нього акцент на курінні, однак для себе я поставив акцент на алкоголі й тут особисто побачив, для чого, для кого треба відмовлятись від нього. Обов’язково до перегляду.

А вам слабо? Ось так прості правила, до яких варто прислухатись.

Міфи про користь цілком реальна загроза.

Багато хто відчуває себе легше випивши, при цьому не хоче вірити, про самообман та наслідки.

А все це через відсутність бажання спробувати інакше. Тяжко боротись із цілою тонною переконань інших. Проте не змінивши попередні причини такі як оточення, місія та негативне мислення, з останнім пунктом не справитись.

Щоб послати подальших спокусників чи рекламу, міфи необхідно справитись із попередніми пунктами.

Або… Просте рішення та обіцянка собі. Насправді, якщо Ви звернетесь до концепції, що все просто побачити таке ж рішення. Просте рішення всередині себе…

Особисті спостереження та приклади.

В цьому розділі, я розкажу кілька історій з життя людей яких зустрічав та бачу їх кожного дня.

Розповім приклади людей, що побороли залежність й осіб які отримали цікаві результати.

Питання як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину?

Виникає в 99% дорослих, а ось прийняти відповіді виходить тільки у 2-3% людей. Це моя думка, яка має право на існування.

Свій приклад

Закінчивши університет та пішовши на роботу в мене стало багато нагод випивати. Самі різні алкоголі з різних кутків світу та навколишнього середовища. Протягом 8 років, я кожного дня, або мінімум 3-5 днів в тиждень пив, хоча би пиво алкогольне. А у восьмий рік недільний день починався з пива. Нічого не хотілось крім алкоголю.

І все одно було те, що болі після перепою, адже були таблетки…

І сім’я появилась й діти… Я не вважав себе алкоголіком, проте… Це тільки я не вважав, насправді це вже хороша стадія.

При алкогольному синдромі появлялась сила, енергія, бажання, інколи класна розслабленість.

Прийшов момент коли я оглянув своє життя позаду і побачив, що немає майбутнього в такому житті.

Я переглянув відео в Ютуб Тараса Мартинюка INSTARDING, яке залишив в цій статті вище під назвою: “10 ПРАВИЛ Успіху яких дотримується 1% ЛЮДЕЙ”

Прийняв просте рішення: Алкоголь не витрачає багато коштів, коли маєш компанію, проте витрачає багато часу та енергії. Даний час та енергія не поповнюється. Вона може бути використана на користь. Тому приймаю рішення не пити алкоголь до кінця життя. Якщо я зраджу своєму рішенню то станеться найгірше, що може бути, а саме я стану нулем в житті.

На даний момент я півтори року не п’ю алкоголь. Який результат та які спостереження особисто в мене.

 • Спробувавши безалкогольне пиво, тяга до алкоголю була шалена протягом двох днів.
 • Спробувавши квас, останній виявляється не такий класний, й ідея пива приходила.
 • Коли все оточення переконав, що не вживаю пройшло пів року. Які тільки вигадки не приходили на думку і шлунки і голова і не хочу. Ось коли сказав, що прийняв рішення — то сказали, що я в секті.
 • Не видумуйте відмазок — повідомте всьому світові про своє рішення.
 • Ось тепер показались особи, які були зі мною через випивку, а хто справжній друг.
 • Не шукаючи одобрення інших, а тільки знання, що роблю правильно додавало сил.
 • Роблячи підсумки щоденно, що квартально, за пів року та за рік, я побачив результат.

Приклад нового сусіда

Як ми зустрілись з останнім то чоловік зловживав близько 17 років та була остання стадія алкоголізму.

Яка остання стадія?

Остання стадія це коли відказують ноги й не носять, наближення до руйнації клітин мозку.

При цьому печінка й нирки в нормальному стані можуть бути, як і були в останнього.

Дана людина побачила, що помирає й злякалась, це було в 37 років.

Нас виручила один чоловік, який повідомив, що без бажання людини, яка лікується нічого не вийде.

Всі поради даної особи вкладені та описані в цій статті.

Спочатку сусід пройшов очищення організму. А тоді прийняв рішення.

Які спостереження в даної особи:

 • Відпали колеги, які були тільки через алкоголь.
 • Прийшла повага від оточуючих, при чому достатньо вагомо.
 • Повідомивши, що не випиває категорично налагодились відносини на роботі, в сім’ї.
 • Прийшло бажання щось робити на благо, допомагати іншим.
 • Квас, безалкогольне пиво та креми з алкоголем виключив з раціону.
 • Звичка куріння ще є.
 • Так через 9 місяців був зрив через оточення, яке спокушало, проте бажання жити перемогло, знову проходив очищення організму, масажі на хребет.

На час написання статті пройшло уже близько трьох років без алкоголю в сусіда.

Як вилікувати від алкоголізму дитину, чоловіка, жінку, рідну людину. Висновки.

Висновок простий: ПРИЙМИ РІШЕННЯ. Не тупи бери й роби.

Рекомендую ознайомитись із безкоштовними вебінарами Максима Темченко на теми, які вас цікавлять.

Думаєте що цікавить більшість людей? Правильно, як не крути це секс і гроші керують. За перше порад не даю, а ось по останньому в моїх статтях по фінансовій грамотності ви знайдете багато інформації.

Теми на вебінари Темченко тут.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Фінансова Грамотність. Пізнати себе та як виправити помилки.
Задавайте цікаві Вам питання по темі ! Та лишайте коментарі ! Дякуємо за приділений час та увагу.

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю Політику конфіденційності.

 1. Светлана

  Не знаю как на счёт бросить пить, но статья и видио очень мотивирующие. Иногда зависимые люди с трудом поддаются мотивации. Думаю если это помогает то прекрасно.

  Відповіcти
 2. Ольга

  Алкоголь-это вообще тяжелая тема. Не каждый человек соглашается и осознаёт что он алкозависимый! Статьи у вас очень хорошие и полезные!

  Відповіcти
 3. Валерий

  Дуже важлива тема, яку важливо розглянути і допомогти людям, які цього потребують. Дякую, що розглянули цю тему!

  Відповіcти
 4. Максим

  Спасибо автору, много чего не знал. Но после статьи немного стал увереннее в себе!

  Відповіcти