Власний фінансовий план з Максимом Темченко

Власний фінансовий план, головна, Максим Темченко, Україна Фінансова грамотність
Answear UA

Із великим задоволенням пропоную пройти безкоштовний вебінар на тему: “Власний фінансовий план”, який покаже Вам справжні дії до фінансового успіху та кращого життя. Ви зможете задуматись, на реальному прикладі і побачити можливості, яких ймовірно не бачили чи не звертали уваги на їхню вагу раніше.

Як створити власний фінансовий план?

Багато хто про нього чув. Багато хто про нього говорить, хтось чув від знайомих, десь про нього читав.

Багато людей думає, що власний фінансовий план, це дуже складно, що це треба розбивати по певним статтям.

Де цю інформацію брати? Куди інвестувати? В які інструменти?

Насправді, власний фінансовий план просто буває різних рівнів. Буває базовий, буває більш деталізований. Наприклад план інвестицій, план розподілу бюджету і так дальше… І все це по суті різні плани. Для того, щоб все таки зробити крок на шляху до цього фінансового плану на зустріч. Необхідно почати з простих речей, з простого рівня, дальше все більше і більше ускладнюючи, більш деталізуючи, більше погружаючись, глибше у всі фінансові аспекти.

І так, перед тим, як складати даний план Ви повинні визначитись:

Для чого він Вам потрібен?

По визначенню фінансовий план є для того, щоб запланувати фінанси й слідувати якійсь визначеній схемі, яка дає прогнозовані фінансові результати, якщо ми говоримо про фінанси. І фінансовий план якщо спростити складається з трьох складових:

 1. Планування доходів.
 2. Планування витрат.
 3. Планування інвестицій.

Підсумуючи, фінансовий план — це прорахований, построєний набір цифр пов’язаних із часом, в який місяць, в який час, скільки в вас буде грошей в плані, який дохід, які витрати, який капітал, які інвестиції.

Це якщо коротко: Максим Темченко.

Власний фінансовий план, курси, вебінар, розвиток, доступний курс

Як його скласти? Власний фінансовий план

Перше, що необхідно — це визначитись на який термін Він вам потрібен й яка ціль.

Наприклад, Ви можете його скласти на рік, на 10 років, на 50 років вперед, або до 1 мільйона доларів, якоїсь великої покупки (квартири, , будинку, автомобіля мрії).

Увага не бюджет, а власний фінансовий план.

В даному випадку він відрізняється від фінансового плану тим, що Ви рахуєте тільки власні фінанси (ніякого кредиту, позик). Тобто не заробіток бізнесу, не бюджет проекту, а безпосередньо вже конкретні цифри, що стосуються ваших власних фінансів, які Ви особисто заробляєте, власні доходи, власні інвестиції, власні витрати і так дальше…

Перший етап

Визначення плану доходів, тобто наскільки Ваш дохід буде рости. Не потрібно планувати падіння доходів, це буде виглядати дивно, якщо ви будете планувати падіння, а не ріст…

Планувати потрібно завжди ріст доходів.

Другий етап

Планування витрат.

Що значить планування витрат?

Як їх можна планувати, а якщо буде якась надзвичайна ситуація, появляться інші плани і так дальше…

DHgate WW

І тут появляється саме перше, саме цікаве в роботі по структуруванні своїх грошей і взяттю під контроль своїх витрат, тому що вони зазвичай некеровані, в цьому також і є суть фінансового плану.

Третій етап

Напевно самий цікавий етап, напевно самий важливий пункт вашого власного фінансового плану, це план інвестицій.

Як? Куди інвестувати? Я ж не знаю інструментів.Я ж не знаю способів. Як я можу скласти власний фінансовий план не знаючи способів інвестування?

Почекайте… Спосіб інвестування, це вже конкретний інструмент, який Ви створюєте спільно з вашими цілями, які будуються для власного фінансового плану.

Тобто, для того, щоб скласти фінансовий план інвестицій Вам не потрібно знати інвестиційних інструментів.

Вам потрібно знати інвестиційні параметри.

Наприклад, Ви можете визначити під який відсоток інвестицій, в які будете інвестувати й приблизну стратегію інвестування. Прикладом,це буде ризикова чи безризикова стратегія.

В цілому потім все зводиться в єдину таблицю і тим самим будуєте собі максимально детально план по кожному році.

Власний фінансовий план, запрошення, на вебінар, великі гроші, багатство, успіх

Якщо ви хочете зрозуміти модель Максима Темченко по складанню власного фінансового плану. Внизу є посилання на вебінар, який проводиться періодично. Вебінар присвячено тому, як створити власний фінансовий план і в процесі вебінару, в прямому ефірі Ви зможете скласти свій фінансовий план по моделі, якої притримується самий автор.

Підсумуємо …(Чи легко скласти власний фінансовий план?)

Крім даної інформації автор пропонує шаблон Exel, за яким Ви зможете окремо заповнити всі ці дані в автоматичному режимі. Цей шаблон йде подарунком всім учасникам вебінару.

Тому, якщо Вам хочеться познайомитись з цією темою більш детально.

Реєструйтесь на вебінар, приходьте, максимально все продумаєте, приготуйте ручку, блокнот, калькулятор, щоб все прорахувати. В підсумку автор обіцяє, що Ви складете свій фінансовий план і Ви здивуєтесь наскільки там все класно може бути. І це абсолютно не фантастика, а просто конкретний розрахунок. Так і працює планування.

бажаєте, щоб ваш фінансовий план розібрали в прямому ефірі

Як автор, від себе хочу додати, що вебінар план вебінару створено в легкій, зрозумілій формі. Ви проведете час з користю. Якщо серйозно поставитись до нього то обов’язково будуть зміни в житті. Якщо ж просто з користю провести час. Вам також це вдасться. Я вірю, що в нас все буде набагато краще. Чим ми освіченіша та грамотніша нація тим вищий рівень життя буде у кожного.

Наш сайт bestonlinecoursess.com рекомендує даний вебінар.

DHgate WW
Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Фінансова Грамотність. Пізнати себе та як виправити помилки.
Задавайте цікаві Вам питання по темі ! Та лишайте коментарі ! Дякуємо за приділений час та увагу.

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю Політику конфіденційності.

 1. Алла

  Теперь стало более понятно. Вот еще схожу на вебинар и совсем разберусь. Спасибо.

  Відповіcти
 2. Nadezhda

  В период мирового экономического кризиса трудно ставить планы на 2 года.
  Будет ли запись данного вебинара?

  Відповіcти
  1. Вебінари йдуть періодично, запис можна придбати за окрему плату.

   Відповіcти
 3. Валерий

  Над своими финансами нужно все время работать, чтобы деньги начали приносить дополнительный доход. Нужно все время откладывать 10-20% своего дохода ежемесячно!

  Відповіcти
 4. Елена

  Ой, не знаю, сложновато как-то

  Відповіcти
  1. Насправді все дуже просто. Можете послухати вебінар та побачити, взяти щось для себе.

   Відповіcти