Створити та розвинути Ютуб канал легко з Юрієм Бошніковим

Головна курсу по Ютубу, безкоштовний вебінар, коштовний курс, навчання, краще навчання, якісний курс по youtube Онлайн бізнес
Answear UA

Думаєте створити та розвинути Ютуб канал легко та просто? Так, вірно. Проте є фішки та деталі, які в безкоштовному доступі, але не систематизовані й саме ВОНИ зможуть допомогти та пришвидшити отримання результату.

Саме для результату працює кожна людина. Бажання бути необхідним є надзвичайно великим та недооціненим.

Якщо Ви думаєте інакше то необхідно переглянути своє життя та ставлення. Можна й не погодитись, проте це сказано багатьма великими мислителями. Час діяти зараз, саме тут.

В рекомендованому безкоштовному вебінарі Юрія Бошнікова ви знайдете дуже багато корисної інформації та зможете отримати відповіді на будь-які свої запитання.

Створити та розвинути Ютуб канал, легко й простими словами. Дуже КОРИСНО буде ознайомитись з даною інформацією. Хочете простий спосіб? Час діяти настав.

Автор своїм прикладом продемонструє, як без фінансових вкладень на Ютуб каналі заробляє більше як 5000 доларів в місяць. Є постійна цілодобова підтримка та номер телефону +38063…

Просування та розвиток Ютуб каналу.

Популярний канал на відомому відеохостингу Youtube може стати потужним джерелом доходу.

Компаніям він буде приводити нових клієнтів, а креативним людям — приносити істотний прибуток.

Якщо знати, як виконати просування Ютуб, можна легко заробляти від 500 доларів в місяць тільки на рекламі. Якщо ж у вас є додатковий веб ресурс або сайт, свою справу, то ви додатково будете залучати на нього клієнтів.

Тема «просування Ютуб каналу» хвилює все більше людей. Адже відеохостинг має власну пошукову систему — незалежні дослідження вказують, що вона займає друге місце у світі за обсягом трафіку. Якщо ви хочете розкрутити свій канал чи тільки збираєтеся запустити його, в пропонованому курсі зібрано рекомендації, як виконати просування, створити та розвинути Ютуб канал безкоштовно.

Пропонуємо 5 обґрунтованих причин завести власний канал

Як вказують авторитетні дослідження, що проводяться різними компаніями (серед яких Cisco), вже у 2021 році понад 80% трафіку припадатиме на відеоконтент. Основна платформа для його розміщення — YouTube.

Завести свій канал та стати успішним блогером може кожна людина, незалежно від напрямку своєї діяльності:

 • психолог;
 • викладач іноземної мови;
 • музикант;
 • та інші фахівці в тій чи іншій галузі, ніші.

Виконавши просування відео, розвиток каналу на Ютуб, можна не тільки стати популярним, але й залучити нових клієнтів, отримувати додатковий дохід від реклами, що розміщується в роликах. Є, як мінімум, 5 причин, чому слід створити канал і виконати просування, розвиток в Youtube вже сьогодні.

Найбільш популярний формат контенту

Сьогодні саме відео користується найбільшою популярністю серед всіх різновидів контенту. Дивлячись ролики, люди отримують нову інформацію, відпочивають, розважаються або просто вбивають час — в залежності від обраної тематики відео.

Це може бути:

 • лекція;
 • короткий огляд кафе або готелю;
 • кліп;
 • і так дальше.

Будь-який користувач може знайти саме те, що його цікавить найбільше.

Простота створення контенту, що полегшує задачу створити та розвинути Ютуб канал

Створювати круті та цікаві, популярні серед глядачів ролики під силу практично кожній людині. Для цього достатньо мати лише ідею й середній по своїх характеристиках смартфон. Є безліч програм та додатків, що дозволяють робити монтаж безпосередньо в телефоні.

Джерело трафіку

Просування відео на Youtube — відмінне джерело трафіку. Якщо у вас є власний продукт, обов’язково скористайтеся всіма можливостями відеохостингу, щоб залучити нових клієнтів та заявити про себе.

Як відзначають фахівці у сфері маркетингу — канал на Ютуб являє собою чи не найефективніший спосіб підвищення продажів. Думка, що майданчик — батьківщина тінейджерів, не має під собою підстави. Сьогодні тут збирається різна аудиторія, яка відрізняється:

 • віком;
 • соціальним статусом;
 • та іншими характеристиками.

Тому під кожен товар, продукт можна знайти цільову аудиторію.

За допомогою якісних відео вдасться розповісти про компанію, її послуги та продукти, продемонструвати всі переваги. Звичайно, якщо правильно виконувати просування через Youtube. Як це робити — розповідається в безкоштовному курсі.

Немає географічних кордонів

Відеохостинг хороший тим, що в ньому немає кордонів. Дивитися ваші ролики зможуть люди з різних куточків планети. Відповідно, це суттєво збільшує аудиторію і підвищує ймовірність високого доходу.

Щоб досягти результату, зовсім необов’язково бути геніальним режисером, суперталановитим оператором! Важливо лише розуміти, як виконувати просування каналу Youtube і знімати ролики з корисною інформацією!

Монетизація каналу

Просування відео та розвиток каналу на Ютуб — прямий шлях до отримання додаткового доходу, який може стати основним. Майданчик — відмінне місце для реалізації ідей, креативних задумів. Як тільки перші відео стануть популярними, а аудиторія каналу почне рости, потрібно підключати монетизацію.

Зі збільшенням кількості передплатників буде рости й дохід від реклами. При відповідальному підході, хорошої працездатності можна досить швидко вийти на високий рівень прибутку та не тільки компенсувати витрати, але й вийти в плюс.

Створити та розвинути Ютуб канал: основи оптимізації каналу

Більш докладно просування Ютуб розглядається на профільному курсі, що складається з практичних уроків і перевірених методів досягнення результату.

Поки коротко зупинимося на основних моментах, як виконати просування, розвиток Ютуб каналу безкоштовно.

Заголовки і описи

Робіть їх вручну, пишіть самостійно. Важливо, щоб вони були унікальними, а не скопійованими з відео конкурентів.

Обов’язково включайте в них ключові слова. Самі описи повинні бути зрозумілі для людей та являти собою нескладний набір «ключів».

Теги

У них потрібно вписувати ключові слова, найбільш релевантній тематиці ролика. Такий підхід дозволить не тільки виконати якісне просування Youtube безкоштовно, але істотно підвищити потрапляння відео в категорію «Рекомендовані». Там його зможуть побачити навіть ті користувачі, які навіть ніколи не відвідували канал.

Значок відео при створенні ютуб контенту (Картинки-превью)

Ще один важливий крок. Настійно рекомендується використовуватися власні унікальні зображення, а не рекомендовані системою. Бажано, щоб у картинок був текст, було привабливе візуальне оформлення.

Заклики до дії є необхідністю, щоб створити та розвинути Ютуб канал

Їх слід використовувати не тільки в описі відео. Вкрай важливо інтегрувати безпосередньо в ролик за допомогою опції анотацій.

Це підвищить ймовірність того, що глядач виконає цільове дію — підпишеться на канал, залишить коментар, перейде на конкретний сайт і так дальше.

Створити та розвинути Ютуб канал: на завершення

Якщо хочете дізнатися, які ще фішки допоможуть виконати якісне та ефективне просування через Ютуб, хочете створити дійсно крутий канал то пройдіть спочатку безкоштовний курс, а тоді профільний курс, присвячений розкрутці свого каналу! Там ви дізнаєтеся, як правильно оптимізувати канал та кожне конкретне відео, знайти свою аудиторію й отримувати дохід від 500 доларів на місяць!

Сайт bestonlinecoursess.com рекомендує даний курс до вивчення.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Фінансова Грамотність. Пізнати себе та як виправити помилки.
Задавайте цікаві Вам питання по темі ! Та лишайте коментарі ! Дякуємо за приділений час та увагу.

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю Політику конфіденційності.

 1. Диляра

  Статьи на эту тему всегда интересно читать!

  Відповіcти
 2. Роман

  Спасибо! Как раз планировал создать ютуб канал)))

  Відповіcти
 3. Sergei

  Канал уже есть, а вот продвижение всегда актуально, зрителей мало не бывает))

  Відповіcти