Про автора

Про автора, Орест Сулима, bestonlinecoursess.com
Answear UA
Автором являюсь Я, Сулима Орест Михайлович 1990 р. н., м. ЛЬВІВ.

У розповіді про автора буде коротко описано мій життєвий шлях.

Я народився в с. Малехів (по свідоцтву і по факту Львів), Жовківського району, Львівської області, Україна в сім’ї працьовитих людей.

Вчився в Малехівській ЗОШ 9 класів до 2005 року, де мріяв й уявляв щасливе життя.

Закінчив технологічний коледж лісотехнічного університету м. Львів за спеціальністю “Економіка підприємництва” літом 2008 року. Тут я впав духом в людських відносинах й вирішив почати досліджувати світ з нуля.

Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю “Облік і аудит” у 2012 році. Де отримав великий позитивний досвід. Були різні моменти, чекав світлого майбутнього.

Праця

Працював на державній роботі в міліції, де побачив реалії суспільства, наші люди не вірили в допомогу, добро та розчарувався в деяких речах. Потім поліція до 01.11.2018 на посадах дільничного інспектора, інспектора, старшого інспектора, виконував обов’язки із сумісних посад. Тут все віщало до позитивних змін та я побачив, що оточення формує нас.

DHgate WW

Потім познайомився із додатком УКЛОН, UBER й так дальше, та і їздив по місту безтурботно поки такі служби “Таксі” не почали розпадатись. Адже де багато грошей туди іде багато людей, і у 2020 кількість пропозиції значно перевершувала кількість попиту.

Позиція в житті (про автора)

У 2020 році лютий-березень, я зрозумів, що проживаю по стандартах написаних для робочих 20-го століття. Та скоріш за все повторюю сценарій батьків, які все життя працюють, а відклавши трішки не знають, що цим робити.

Тоді в березні, я познайомився з YOUTBE каналом INSARDING, де хлопець, який любить реп з України розказував про свій шлях до мільйонера.

Прийшов карантин…. COVID19… щось невідоме…

Тоді пройшов всі безплатні вебінари Максима Темченко. Пройшов курс фінансове перезавантаження. Кілька конференцій.

І життя почало мінятись. Я пройшовши кільканадцять курсів осмисливши попереднє життя й написавши плани на майбутнє визначив, що хочу щоб наші люди не були дурними, а то до чужого ставляться з повагою, а свого хочуть принизити, обманути. Все що мене спонукало до розвитку, використані матеріали я викладу в цьому сайті. Також питання розвитку молоді, яка зовсім не цінує старше покоління й росте як овочі, думаючи, що більше во звеличившись — круті, їм бонус до карми. Палка має два кінці так завжди є і буде. Сайт повністю відкритий на кожній сторінці можна писати коментарі. Будемо чекати на пропозиції, підтримку й будемо їх надавати.

Сторінка про автора є для того, щоб кожен міг зрозуміти, що я проста людина, яка нічим не вирізняється від будь-кого з читачів.

DHgate WW
Поділитися з друзями
Фінансова Грамотність. Пізнати себе та як виправити помилки.
Задавайте цікаві Вам питання по темі ! Та лишайте коментарі ! Дякуємо за приділений час та увагу.

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю Політику конфіденційності.