Контакти сайту bestonlinecoursess.com

Контакти bestonlinecoursess.com
Answear UA

В цьому розділі, я із задоволенням зазначу свої проекти та інші контакти сайту bestonlinecoursess.com, необхідні для підтримання проекту. Також будемо раді будь-яким пропозиціям й зауваженням. Ми не ідеальні, проте будемо старатись допомогти всім хто хоче отримати допомогу, підтримку.

Мудреці говорять, щоб ми пам’ятали — підтримка грошима, це надзвичайно мало. А ось підтримка морально, духовно, добрим словом й ділом ціниться набагато більше. В будь-якій релігії чи віруваннях описують милостиню хлібом чи іншим предметом, ділом як істинно правильну.

Чому милостиня грошима є надзвичайно мізерною?

А ось надання можливості вирости, розвинутись, дізнатись, як насправді функціонує світ та заробити кошти в кільканадцять разів більше є набагато більшим даром.

Існує твердження, що коли милостиня грошима пішла на шкоду (купівля сигарет чи алкоголю) то відповідальність лягає на того, хто цю милостиню надав, а не на того хто ці гроші не за призначенням витратив.

Розуміння та бажання міняти світ приходить не одразу. До мене наприклад приходила раніш, проте щоденні клопоти, як я думав заважали й часу ніколи не було. Проте прийшов момент, коли мені стало дуже страшно за майбутнє. І Я ЗУПИНИВСЯ. Поглянув навколо і побачив, що нічого навколо немає пустота, борги, постійні гоніння за чимось, біжиш, біжиш, а кінця навіть середини не видно.

Відповіді були дуже простими, однак мало хто їх бачить. Ці відповіді я прочитав не в одній книжці, й не один автор їх сказав:

Час є завжди. Просто є невміння розставляти пріоритети.

Багато інформації, мало уваги.

Коли ми, наш розум розкидано в величезній кучі не надто важливих справ не реально зосередитись. А ця відданість роботі — це вдавана зайнятість, дехто прирівнює до ледарства. Адже ефективність і продуктивність не дарма два різні поняття.

DHgate WW

Бо важливіше — ЩО Ми робимо, а не як ми робимо!(тому контакти сайту bestonlinecoursess.com, такі як є).

Є цікавий вислів: Якщо рецепт поганий, то не важливо наскільки хороший ви кухар.

Сторінка контакти сайту bestonlinecoursess.com призначена для пропозицій, доповнень й підтримки. Дякую, що хочете вчитись, розвиватись та рухати наш світ вперед.

Сайт https://vzuttyainua.com

[email protected]

[email protected]

[email protected]

DHgate WW
Поділитися з друзями
Фінансова Грамотність. Пізнати себе та як виправити помилки.
Задавайте цікаві Вам питання по темі ! Та лишайте коментарі ! Дякуємо за приділений час та увагу.

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю Політику конфіденційності.